Loty do USA

Bilety lotnicze do USA. PLL LOT Nowy Jork

Przeloty z Polski do USA i Kanady – tanie bilety lotnicze. Rezerwacja i sprzedaż biletów on line.

Warszawa – Nowy Jork USA – lotnisko NFK

Warszawa – Chicago USA – lotnisko ORD

Warszawa – Toronto Canada- lotnisko YYZ

loty-do-usa

Bilety lotnicze do USA i Kanady im wcześniej kupowane tym większa szansa na trafienie dobrej promocji lub niższej ceny.

Z Warszawy do Toronto czy Nowego Yorku i Chicago polecą Państwo liniami LOT komfortowo i bez żadnych przesiadek.

Do Toronto – Kanada można także polecieć  z takich miast Polski jak: Loty z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Poznania, Katowic, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia.

Jeśli marzysz o locie do USA sprawdzaj ceny biletów lotniczych już dziś. Zadzwoń a znajdziemy dla Ciebie najlepsze promocje na bilety lotnicze do USA, promocje na bilety lotnicze PLL LOT, czy jakiekolwiek inne bilety lotnicze.

W naszej ofercie znajdą Państwo bilety lotnicze do Europy, USA, Kanady, Azji, Afryki, Australii. Gdziekolwiek chcesz polecieć, kupuj bilety u nas on line lub telefonicznie, oszczędzaj swój czas i pieniądze. Bardzo popularne są dziś bilety lotnicze do Londynu.

Tanie loty do Ameryki tylko u nas.

Przykładowy lot samolotem linii PLL LOT z Warszawy do Nowego Jorku trwa 9.30 h. Podczas tak długiego lotu otrzymają Państwo trzy posiłki, a między posiłkami także herbatę, kawę, napoje.

Co warto wiedzieć lecąc do USA:

Aby wybrać się do Stanów Zjednoczonych nie wystarczy nam zakupiony bilet lotniczy. Należy posiadać także wizę. Jednak taka wiza do USA nie gwarantuje ostatecznie otrzymania zezwolenia na wjazdu do USA. Na granicy Inspektor Imigracyjny daje lub nie pozwolenie na wjazd do Stanów Zjednoczonych.

Jeśli pobyt w USA przedłużymy i pozostaniemy tam dłużej niż udzielono nam na to zgody w inspektoracie imigracyjnym nasza dotychczasowa wiza zostaje unieważniona i na ta sama wizę nie będzie można już wjechać do USA.

O wizę można starać się w Polsce w Warszawie w Ambasadzie Amerykańskiej lub w Krakowie w Konsulacie Generalnym USA.