Przeloty zagraniczne LOT

Bilety Lotnicze LOT.

Sprzedaż biletów na loty krajowe i zagraniczne. Rezerwacja on line i telefonicznie. Płatności za bilety to przelew lub karta kredytowa

zagraniczne-loty-lot

Polskie Linie Lotnicze LOT oprócz krajowych połączeń oferują swoim pasażerom także połączenie międzynarodowe. Połączenia te obejmują praktycznie każde miasto w Europie oraz na świecie, a loty wykonywane są siedem dni w tygodniu. Takie loty trwają od godziny do kilkunastu godzin, w zależności oczywiście od odległości pomiędzy miastem wylotu, a miastem docelowym. Zazwyczaj loty są wykonywane zgodnie z rozkładem lotów, aczkolwiek czasem następują wyjątki głównie spowodowane zmianami atmosferycznymi.

Loty zagraniczne, które obsługuje LOT odbywają się z następujących polskich lotnisk: Warszawa, Kraków, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Katowice. Do najpopularniejszych tras jakie obsługują polskie linie zaliczymy: LOT Warszawa Londyn, Warszawa- Paryż, Katowice- Paryż, Warszawa- Bangkok, Warszawa- Bruksela, Warszawa- Nowy Jork, Rzeszów- Bolonia.

Ponadto liniami LOT można dolecieć do: Aten, Budapesztu, Berlina, Bostonu, Genewy, Helsinek, Kijowa, Londynu, Lizbony, Lwowa, Moskwy, Pekinu, Sofii, Stambułu, Amsterdamu, Stuttgartu, Zurychu, Wenecji, Wilna, Toronto, Rzymu, Pragi, Mediolanu.

Popularność na tanie bilety transatlantyckie jest uwarunkowana przede wszystkim tym, ze LOT jako jedna  z nie licznych linii udostępnia taką opcję pasażerom. Bilety do USA.

Z kolei popularność taniego przelotu Warszawa- Bruksela jest spowodowana integracją europejską i strukturami unijnymi, w których pracuje znaczna rzesza polskich specjalistów. Ważne w dobrym funkcjonowaniu linii jest fakt, że tanie bilety LOT pasażerowie kupią dzięki opcji on Line, która posiada nasza strona internetowa. Jest to szybki i prosty sposób na rezerwację międzynarodowych przelotów. Aczkolwiek dla osób nie lubiących komputerów udostępniliśmy opcję telefoniczną, która także jest bezpieczna i szybka.