Przeloty krajowe i zagraniczne LOT

Przeloty Krajowe LOT

Zapraszamy do zakupu biletów lotniczych PLL LOT na połączenia lotnicze krajowe.

W sprzedaży nie tylko przeloty krajowe lot, bilety krajowe LOT ale także bilety lotnicze wszystkich innych przewoźników.

W ostatnim czasie Ryanair uruchomił tanie loty po Polsce Warszawa Gdańsk oraz Wrocław Gdańsk. Bilety lotnicze Ryanair są tanie i mają stanowić konkurencję dla połączeń autokarowych i kolejowych po Polsce.

Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych on line na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Wystarczy do nas zadzwonić, a my dla Państwa zarezerwujemy najtańszy bilet. Zapraszamy.

lot-krajowe

W ofercie nie tylko bilety lotnicze krajowe, ale także bilety lotnicze do Londynu, bilety lotnicze do USA, tanie bilety lotnicze.

Latanie samolotem to czysta przyjemność, ponieważ współczesne samoloty są nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim komfortowe i wygodne. W swej klasie posiadają wszelkie udogodnienia dostępne dla pasażerów. samolot jest także uważany za najbezpieczniejszy środek transportowy. Poza tym podróż jest o wiele krótsza niż jazda pociągiem i samolotem. Co jest chyba najważniejszy argument przemawiającym na korzyść wszystkich linii lotniczych.

Duże odległości zamiast kilku dziesięciogodzinnej jazdy odbywają się w jedną lub w dwie godziny, co jest dużym atutem. Ponadto polskie drogi nie należą do nowoczesnych i dobrych, co jest znacznym dla kierowców.

Trasy krajowe można pokonać samolotem dzięki funkcjonowaniu Polskich Linii Lotniczych LOT. Oferują one tanie przeloty pomiędzy wszystkimi polskimi lotniskami, których jest kilkanaście.

Do najpopularniejszych tras krajowych zaliczyć można między innymi: Warszawa- Rzeszów, Rzeszów- Bydgoszcz, Warszawa- Gdańsk, Szczecin- Katowice. Oczywiście LOT posiada umowy także z następującymi portami lotniczymi: Wrocław- Starachowice, Poznań- Ławica, Kraków- Balice. Wszystkie tanie bilety na owe trasy, ale także na inne połączenie można zakupić korzystając z naszej taniej wyszukiwarki biletów lotniczych oraz dzwoniąc na naszą infolinię. Oba sposoby są szybkie i łatwe, aczkolwiek większość osób korzysta z opcji on Line.