Wynajem długoterminowy samochodu dla osoby fizycznej

Potrzeba auta zastępczego, brak środków na nowe auto, konieczność długiego oczekiwania, kiedy ciężko wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez samochodu, a może chęć przetestowania konkretnego modelu auta? Wynajem długoterminowy w profesjonalnej wypożyczalni to odpowiedź na obecne potrzeby! Dlaczego jest on korzystniejszy od leasingu? Na co zwrócić uwagę podczas wybierania wypożyczalni? Jakie dokumenty będą potrzebne? Szeroka flota samochodów, jasne i przejrzyste zasady wynajmu auta, wariant krótko- oraz długoterminowy, a także atrakcyjne ceny i szereg usług dodatkowych – kompleksowa oferta wypożyczalni TopCars to minimum formalności z maksymalną satysfakcją!

Długoterminowy wynajem samochodu prywatnie a leasing – warto poznać różnice

Wynajem długoterminowy samochodu dla osoby fizycznejPierwszą, a zarazem jedną z najbardziej znanych różnic pomiędzy wynajmem długoterminowym a leasingiem jest wykup po umowie samochodu. W przypadku wynajmu auta na długi termin nie ma konieczności wykupienia pojazdu – samochód jest po prostu zwracany do wypożyczalni, natomiast leasing zazwyczaj kończy się zakupem. Kolejną kwestią jest dostępność – wynajem długoterminowy w dobrze prosperującej wypożyczalni to możliwość wypożyczenia „od ręki”, z minimalnymi formalnościami, na jasnych zasadach i bez ukrytych kosztów dodatkowych. Otrzymuje się nowy, w pełni sprawny pojazd, który można od razu użytkować. Co więcej, najem samochodu w abonamencie długoterminowym to stała miesięczna rata, która umożliwia dobrze rozplanowanie budżetu, a także brak opłat depozycyjnych, kaucji czy konieczności wpłaty wkładu własnego. Samochód przygotowany pod wypożyczenie długoterminowe jest gotowy do jazdy, a równocześnie otrzymuje się całodobowe wsparcie – każdy klient może więc bez obaw, stresu i nerwów cieszyć się z przyjemnością swobodnego przemieszczania się, a wszelkie przeglądy techniczne, prace serwisowe czy wymiana opon wykonywana jest przez wypożyczalnię.

Długoterminowy wynajem auta – jakie dokumenty będą potrzebne?

W przypadku najmu dla osób prywatnych jedynymi potrzebnymi dokumentami są: dowód osobisty lub paszport, ważne prawo jazdy oraz imienna karta płatnicza – debetowa lub kredytowa. Ważne jest także, aby osoba, z którą spisywana jest umowa wynajmu długoterminowego, miała ukończone 21 lat oraz posiadała prawo jazdy od minimum 12 miesięcy. Chcąc zminimalizować formalności, a także znacząco ułatwić proces wypożyczenia auta, nie wymaga się żadnych potwierdzeń finansowych, a także nie sprawdzana jest baza BIK. Pierwsza płatność odbywa się przy użyciu karty płatniczej, wystarczy zwykła imienna karta debetowa – nieakceptowane są natomiast płatności Blikiem, gotówką czy kartami prepaid. Kolejne płatności wykonane mogą już zostać za pomocą przelewu lub płatności online. Opłaty za wynajem płaci się w systemie miesięcznym po otrzymaniu faktury VAT 23%. Zasady wynajmu długoterminowego prywatnie są więc przejrzyste i przyjazne dla klienta!

Na co zwrócić uwagę i co obejmują usługi dodatkowe wynajmu długoterminowego?

Brak kaucji, pakiet ubezpieczeń, jasne zasady bez ukrytych kosztów, nowa flota samochodów, szeroki wybór, pełne wsparcie profesjonalnej załogi, a także obsługa serwisowa – to tymi aspektami warto kierować się przy wyborze wypożyczalni pod wynajem długoterminowy. Jako klient indywidualny można z łatwością dopasować konkretny model pod swoje potrzeby i oczekiwania – w wypożyczalni TopCars kompleksowa oferta obejmuje wszystkie te punkty i bez wątpienia pozwoli na satysfakcjonującą transakcję. Warto przed podpisaniem umowy przyjrzeć się również usługom dodatkowym. Wypożyczalnia proponuje darmowego dodatkowego kierowcę, podstawienie samochodu w dowolnie wybrane miejsce na terenie Polski, dodatkowe akcesoria, takie jak uchwyt do telefonu czy też fotelik dla dziecka, oraz możliwość uzyskania zgody na podróże zagraniczne. Co więcej, warto rozważyć także ubezpieczenie – standardowo oferta obejmuje ubezpieczenie auta: OC, AC, NW oraz Assistance. Dla osób prywatnych przy wynajmie długoterminowym poleca się także skorzystanie z ubezpieczenia znoszącego udział własny w szkodzie. Chcesz poznać szczegóły? Biuro Obsługi Klienta przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą Twoje potrzeby – skontaktuj się więc z infolinią jeszcze dziś!

Co wyróżnia wypożyczalnię samochodów TopCars dla osób prywatnych?

Długoletnie doświadczenie, szeroka oferta wynajmu zarówno długoterminowego, jak również średnio- i krótkoterminowego, przejrzyste i atrakcyjne na tle konkurencji warunki, brak kaucji oraz blokowania środków, korzystny limit kilometrów z możliwością rozszerzenia oferty, dostarczenie samochodu we wskazane miejsce, minimum formalności, kompleksowa obsługa, pakiet usług serwisowych, infolinia 24/7, a także nowe, w pełni sprawne, czyste, przygotowane techniczne samochody z wszystkimi niezbędnymi ubezpieczeniami – korzystając z usług profesjonalnej wypożyczalni, możesz mieć pewność, że posiadanie samochodu to będzie czysta przyjemność! Elastyczność, niezależność, brak stresu i nerwów, maksymalna wygoda oraz atrakcyjne warunki finansowe dla klientów indywidualnych – wybierz wypożyczalnię samochodów TopCars!