Wypożyczalnia Samochodów Bez Limitu Kilometrów

Era drogich połączeń lotniczych powoli odchodzi do lamusa. Szybki rozwój tanich linii lotniczych i rozrastająca się siatka połączeń ze wszystkich portów na świecie do Polski powoduje, że coraz częściej podróżujący na dalsze odległości wybierają właśnie ten środek transportu. Decyzja ta ma dużo logicznych argumentów za — samoloty są szybsze, wygodniejsze i często wychodzą podobnie cenowo do transportów naziemnych. Nie można być więc zaskoczonym, iż latanie jest przyszłością transportu zbiorowego.

Niestety, choć podróżowanie powietrzne ma bardzo dużo plusów, musimy dostrzec jednak spory problem. Bardzo często lotnisko znajduje się daleko od centrum miasta lub innych ciekawych miejsc, do których musimy dojechać. Choć terminale lotnicze powinny być połączone komunikacją miejską z centrum miasta to wizja całej rodziny wchodzącej do zatłoczonego autobusu wraz z mnóstwem bagażu jest niezwykle przygnębiająca.

Wtedy rodzi się pytanie, jak wydostać się z portu, zachowując przy tym odpowiedni komfort?

Większość pasażerów podróżujących do Polski, mających rodzinę w bliższej lub dalszej okolicy, wykorzystuje właśnie ich, by przedostać się z lotniska i dojechać do miejsca docelowego. Rozwiązanie to na pierwszy rzut oka może wydawać się tanie i wygodne, jednak po głębszej analizie dochodzimy do wniosku, że nadal jesteśmy zależni komunikacyjnie i musimy prosić o pomoc lub fatygować rodzinę.

W tym momencie powinniśmy postawić kropkę i wrócić na lotnisko, zastanawiając się, czy może warto zainteresować się wypożyczalnią i wynająć samochód na lotnisku?

Ta druga opcja jest o tyle ciekawa, że klient nie tylko nie musi prosić, aby ktoś z rodziny go odebrał, ale dodatkowo jest niezależny i może podróżować dalej i bez kłopotów zwiedzając miasta czy odbywając ważne spotkania biznesowe. Ceny wynajmów krótkoterminowych mogą być bardzo zbliżone do cen za bilety w komunikacji miejskiej dla całej rodziny, a komfort podróżowania i zwiedzania znacząco się zwiększa.

Przy wynajmie auta bardzo ważne jest by wybrać dobrą firmę, której oferta dostępna jest niemalże dla każdego Wypożyczalnia Samochodów Bez Limitu Kilometrówzainteresowanego. Wiele wypożyczalni ma liczne ograniczenia w postaci obowiązku wpłaty kaucji, limitu kilometrów czy wymogu posiadania karty kredytowej, dodatkowo osoba wynajmująca musi mieć więcej niż rok prawo jazdy. Jedną z niewielu firm, która wychodzi frontem do klienta i nie stwarza tak trudnych wymogów jest firma TOPCARS z 8 oddziałami w całej Polsce i licznymi punkami obsługi klienta.

TOPCARS to wypożyczalnia samochodów, której główne oddziały znajdują się w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Modlinie i Rzeszowie. Dodatkowo posiada punkty obsługi na lotniskach w Łodzi, Lublinie i Szczytnie.

Tak rozległa mapa punktów i oddziałów świadczy o wysokiej jakości obsługi i floty, a także profesjonalizmie pracowników firmy. To wszystko jednak firma zawdzięcza bardzo korzystnym warunkom, które proponuje swoim klientom. TOPCARS w swojej ofercie posiada samochody klasy A, A+, B, C, C+, C+AUT, D, E, R, SUV, VAN — choć litery te mogą brzmieć nieco zagadkowo, to pokazują one, iż firma ma bardzo szeroką ofertę i posiada samochody zarówno miejskie, jak i nieco większe typu SUV lub VAN.

Często decydującym czynnikiem przy wyborze auta w wypożyczalni jest cena.

Szczególnie kiedy podróżuje się służbowo lub w małej liczbie osób. W TOPCARS najtańsze samochody z klasy A (na przykład takie jak Skoda CityGo lub Renault Twingo) można wynająć za maksymalnie 89 złotych brutto. Nieco droższa jest klasa B (auta typu Skoda Fabia czy Kia Rio) – za tę opcję przy wynajmie krótkoterminowym zapłacimy do 99 złotych za dobę. Jeśli klient będzie chciał wypożyczyć nieco większy lub bardziej prestiżowy samochód — takie auta także są we flocie firmy (Skoda Octavia w kombi czy BMW 520D). Co niezwykle ważne i rzadko spotykane to firma oferuje upusty w przypadku wynajmów średnioterminowych lub długoterminowych — im dłuższy okres wynajmu auta, tym zapłacimy niższą stawkę za wynajem. Przy wynajmie krótkoterminowym również obowiązuje ta zasada – im dłuższy wynajem tym niższa stawka dobowa za wynajem samochodu.

TOPCARS świadczy pełen pakiet usług związanych z użyczeniem auta.

Wobec tego nie tylko wypożyczymy samochód na określoną liczbę dni, ale także będziemy mogli ubezpieczyć auto, na przykład w postaci zniesienia udziału własnego podczas powstania szkody. Oznacza to, że nie będziemy musieli martwić się o stan swojego konta kiedy spowodujemy stłuczkę czy wypadek. Wystarczy dopełnić formalności, a ubezpieczalnia sama załatwi sprawy związane ze szkodą. Dodatkowo do samochodu można zamówić kilka niedrogich dodatków — takich jak nawigacja samochodowa, dziecięcy fotelik czy podkładkę dla dziecka.

Jak można zauważyć, oferta TOPCARS jest niezwykle szeroka i elastyczna 

Dopasowuje się do klienta i jego wymagań, zostając nadal jednym z najkorzystniejszych rozwiązań na rynku. Wszelkie szczegóły i informacje dostępne są w zakładkach na stronie internetowej, jak i odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania.

Więcej informacji na stronie:

Wypożyczalnia Samochodów Bez Limitu Kilometrów